+420 777 779 933

Katalog zájezdů 2022

Autobusová doprava

Na základě toho si Vám dovolujeme nabídnout osobní autobusovou přepravu osob např. přepravu dětí na školní výlety, přepravu osob na jednodenní i vícedenní zájezdy, přepravu osob na dovolené, přepravu sportovců na soustředění...

Cestovní kancelář MLK-TOURS

Cestovní kancelář

Moře, termály, lázně 2022...

CHORVATSKO – VRSI-Mulo – HOTEL BENI***

Vrsi je malé letovisko, které se nachází na stejnojmenném poloostrově 20 km od Zadaru. Je to malé rybářské městečko s typickou středomořskou vegetací, ideální cíl pro ty, kteří si chtějí vychutnat klid, křišťálově čisté moře a krásu neporušené přírody. Mezi nejznámější historické památky patří Kostel sv. Toma, kostel sv. Jakova, románský kostel sv. Lovre, farní kostel sv. Mihovil. Známé místní pláže jsou Duboka Draga, Grmovača, Kukinica, Ljaljkovača, Mulo, Punta Velebit, Ričina, Zečevo, Zukve.

Za nejkrásnější část je považováno Mulo na severní straně zálivu. Najdete zde pláže z drobných kamínků, které mají pozvolný vstup do moře. Jsou tak ideální nejen pro děti, ale také pro nepříliš zdatné plavce. Podél pláže vede promenáda s kavárnami, restauracemi, obchůdky a najdete zde také molo, kde každé ráno rybáři prodávají čerstvé úlovky. Směrem na západ od Vrsi se táhne asi 2 kilometry dlouhý borový les, který vyhledávají především nudisté a milovníci samoty. Vstup do moře je zde kamenitý, ale po pár metrech již začíná písečné dno s průzračně čistou vodou.

V okolí jsou ještě další menší kamenité zátoky vhodné ke koupání, které vás uchvátí překrásným výhledem na pohoří Velebit. Cesta vede směrem k ostrůvku Zečevo, podél polí a vinohradů na přírodní idylickou pláž Ričine. Tuto zátoku využívají jachtaři jako kotviště při cestě na ostrov Pag.

Hotel BENI***

má 11 moderních a klimatizovaných dvoulůžkových pokojů, 8 třílůžkových pokojů s přistýlkou a 4 rodinné pokoje se 2 ložnicemi a balkonem. Každý pokoj má koupelnu s WC a sprchou, fén, klimatizaci, chladničku, varnou konvici, sejf, telefon, TV/SAT a bezplatnou wi-fi. Dvoupatrová budova hotelu nedisponuje výtahem, leží v bezprostřední blízkosti pláže. Na pláži jsou k dispozici bezplatně hotelové slunečníky s lehátky (omezený počet). Stravování v hotelové restauraci v přízemí formou polopenze (místní středomořská kuchyně), přes poledne možno zakoupit oběd nebo občerstvení na hotelové terase.

Tipy na výlety:
Zadar – město staleté historie, jednou z nejvýznamnějších památek je Kostel sv. Donata, Katedrála sv. Štošije (největší kostel v Dalmácii), ženský benediktinský klášter a Kostel sv. Marie, městské hradby, Knížecí palác a mnohé další včetně mnoha muzeí. Nejznámější ulice Kalelarga je srdcem města, lemována památkami, restauracemi s terasami, kde můžete ochutnat originální Zadarský likér Maraschino, dalmatský guláš pašticada a osladit dezertem - tradičními kroštulemi. Procházka Kalelargou Vás dovede na nábřeží, kde při zvucích Mořských varhan (soustava trubek a píšťal, zabudovaná ve schodech, zvuky varhan vznikají působením mořských vln) jsou pozorovány nejkrásnější západy slunce.

Nin – nejstarší chorvatské královské město, nacházející se na malém ostrůvku, spojeném s pevninou 2 mosty. Kulturní památky zde jsou Kostel sv. Kríža (nejmenší katedrála na světě), kostel sv. Jakova, katedrála sv. Anselma, pozůstatky římského chrámu. Za návštěvu stojí i Ninská malá solana – zpracovává sůl bez použití mechanizace, muzeum i obchod se solnými suvenýry.


Ceny v CZK/os.

Číslo zájezdu Termín Délka zájezdu Dospělí Dospělý přistýlka Dítě 0-4,99 let přistýlka Dítě 5-13,99 let přistýlka Pobyt počet nocí Nástupní místa Počet volných míst
2101 - zájezd obsazen07.06. - 16.06.10 dnů9 300,-8 200,-3 800,-6 500,-8 dnů
7 nocí
EVyprodáno
2102 - zájezd obsazen27.08. - 05.09.10 dnů10 900,-9 600,-4 200,-7 700,-8 dnů
7 nocí
D nebo EVyprodáno
2103 - zájezd obsazen05.09. - 14.09.10 dnů10 100,-8 900,-4 100,-7 300,-8 dnů
7 nocí
DVyprodáno
2104 - zájezd obsazen14.09. - 23.09.10 dnů8 900,-7 900,-3 800,-6 400,-8 dnů
7 nocí
D nebo EVyprodáno

V CENĚ JE ZAHRNUTO: doprava klimatizovaným autobusem do Vrsi a zpět, 7x ubytování - 1/2 pokoje v hotelu Beni*** (s francouzským balkónem) + 7x polopenze (snídaně + večeře - formou švédského stolu, neomezená konzumace nápojů po dobu snídaně v hotelové restauraci, u večeře džbán vody s příchutí citron/pomeranč), po celou dobu služby průvodce, pojištění léčebných výloh + pojištění proti úpadku CK, DPH.

PŘÍPLATKY:

 • příplatek 1/1 + 2.200,- Kč/os./1 termín
 • příplatek za pokoj XXL nebo Family/ 2 ložnice (pouze dospělí) + 350,-CZK/os./termín
 • daň z ubytování – pobytová taxa 1,35 EUR/os./noc platí klient v recepci hotelu, děti 12-18 let 50% … do 12 let zdarma (dle aktuální městské vyhlášky)
 • dítě do 4,99 let na lůžku v pokoji s 1 dospělou osobou má stejnou cenu jako dítě 5-13,99 let / přistýlka
 • dítě 5 až 13,99 let na lůžku v pokoji s jednou dospělou osobou má stejnou cenu jako dospělý/přistýlka

SLEVA:

 • vlastní doprava - 1.900,-CZK/os. z pultové ceny (klienti nejsou pojištěni na léčebné výlohy a storno) počet pokojů pro vlastní dopravu je omezen

NÁSTUPNÍ MÍSTA DO AUTOBUSU:

D) Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava-Svinov, (Nový Jičín dle dohody), Hranice, Olomouc, Brno, Břeclav, Bratislava

E) Frýdek-Místek, Ostrava-Svinov, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Žilina, Bratislava

INFORMACE O NÁSTUPNÍCH MÍSTECH:
 • Frýdek-Místek: vlakové nádraží poblíž podchodu
 • Havířov: vlakové nádraží ul. Železničářů (autobus. zastávka)
 • Ostrava-Svinov: parkoviště u vlakového nádraží (jižní podchod)
 • Nový Jičín: čerpací stanice LXM Group, autosalón Renault
 • Hranice: parkoviště před motorestem „Sparta“ ul. Zborovská
 • Olomouc: autobusová zastávka „Autobusové nádraží – podchod“ ul. Tovární
 • Brno: Parkoviště u autobus. zastávky „Mariánské náměstí“, Komárov
 • Karviná: parkoviště PHM Benzina tř. 17. listopadu 1537/4, u Tesca
 • Český Těšín: autobusové nádraží
 • Třinec: autobusová zastávka Terasa Konečná, ul. Lidická, Lyžbice
 • Jablunkov: autobusové nádraží
 • Břeclav: dle telef. dohody s CK
 • Bratislava: dle telef. dohody s CK
 • Žilina: dle telef. dohody s CK

Napsat recenzi