+420 777 779 933
+420 558 655 649

Katalog zájezdů 2024

Autobusová doprava

Na základě toho si Vám dovolujeme nabídnout osobní autobusovou přepravu osob např. přepravu dětí na školní výlety, přepravu osob na jednodenní i vícedenní zájezdy, přepravu osob na dovolené, přepravu sportovců na soustředění...

Cestovní kancelář MLK-TOURS

Cestovní kancelář

Moře, termály, lázně 2024...

ČESKÁ REPUBLIKA – MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HOTEL CHATEAU MONTY SPA RESORT****

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - nejmladší západočeské lázně se rozprostírají v širokém lesnatém údolí. Mají skvělou tradici v léčbě nemocí trávicího, dýchacího, pohybového, oběhového a močového ústrojí, metabolických, gynekologických onemocnění. Jsou proslulé bohatstvím minerálních vod – studené prameny na pitnou kúru s léčivými účinky na nemoci ledvin a močových cest - Rudolfův a Karolinin pramen na kolonádě, Augustin pramen na Hlavní třídě, Ambrožovy prameny v parku pod Centrálními lázněmi a Alexandřin pramen v parku u Hlavní tř. s indikací na nemoci jater, žlučníku, slinivky břišní a střeva.

Minerální prameny ohřáté na teplotu 34°C se používají na revitalizující uhličité koupele. Vzácný Mariin plyn má jedinečné účinky na léčbu pomocí suchých plynových koupelí a plynových injekcí ke zmírnění bolestivosti. Dalším místním přírodním zdrojem je rašelina, používaná k obkladům a zábalům. Masáže klasické, reflexní, lávovými kameny, bylinnými měšci, různé druhy zábalů, detoxikační a rašelinové koupele, rehabilitace, elektroterapie, magnetoterapie, hydroterapie, inhalace, lymfatické masáže ruční i přístrojové, oxygenoterapie, parafínové ošetření rukou a mnohé další procedury se zde nabízí. Milovníci přírody ocení kilometry upravených lesních cest a stezek po okolních lesech a parcích od jednotlivých minerálních pramenů přes rozhledny, útulné kavárničky, výběh daňků na vrchu Krakonoš, park miniatur Boheminium aj. Pro kulturní nadšence se nabízí hudební vystoupení, taneční večery, výstavy obrazů či přednášky o léčení, programy Zpívající fontány včetně večerních projekcí s barevným osvětlením (v provozu od května do října).

CHATEAU MONTY SPA RESORT****

je mariánskolázeňskou dominantou, nacházející se v klidném přírodním prostředí, obklopen krásným lesoparkem. Interiér hotelu je vybaven v nádherném secesním stylu. K dispozici jsou 3 restaurace: stylová Diana s nabídkou zámeckých specialit mezinárodní kuchyně, Kolonáda a noblesní Montgomery s nabídkou specialit mezinárodní i české gastronomie, Lobby bar s lahodnou kávou, domácími dezerty, koktejly a drinky, v letních měsících také s posezením na terase a panoramatickým výhledem na Mariánské Lázně. Celková kapacita hotelu je 104 pokojů, všechny splňují vysoký standard komfortu a pohodlí. Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, LCD TV-SAT, trezorem, minibarem, wi-fi připojením, župany, přezůvkami. Pokoje standard mají zkosené stropy a oddělená lůžka, pokoje superior jsou s manželskou postelí. Oba typy pokojů nemají balkón.

Poklidnou oázu pro tělesnou i duševní svěžest naleznete ve SPA Chateau Monty, kde se můžete nechat hýčkat zážitkovými bylinkovými terapiemi, kosmetickým ošetřením, relaxovat v bazénu, v římské parní lázni. Nově vybudovaný saunový svět je k dispozici za příplatek. Pro aktivní odpočinek poslouží fitness.

Strava: snídaně a večeře formou bufetu (u snídaně včetně nápojů), oběd (za příplatek) – servírovaný, polévka, hlavní chod s výběrem z menu, dezert.

AUTOBUSOVÉ LÉČEBNÉ ZÁJEZDY

Ceny v CZK/os.

Číslo zájezdu Termín Dospělí Děti 6 – 17,99 let Počet nocí Nástupní místa Počet volných míst
4501 - zájezd obsazen21.04. - 27.04.12.800,-8.900,-6DVyprodáno
4502 - zájezd obsazen26.05. - 01.06.12.900,-8.900,-6DVyprodáno
Objednat zájezd č.450323.06. - 29.06.13.100,-9.000,-6D1
4504 - zájezd obsazen28.07. - 03.08.13.200,-9.000,-6DVyprodáno
Objednat zájezd č.450515.09. - 21.09.12.900,-8.900,-6D19
4506 - zájezd obsazen13.10. - 19.10.12.700,-8.900,-6DVyprodáno

V CENĚ JE ZAHRNUTO: doprava autobusem s klimatizací, 6 nocí v hotelu Chateau Monty Spa Resort **** (dvoulůžkové pokoje), 6x polopenze (snídaně,večeře – bufetové stoly, nápoje u snídaně), po celou dobu služby průvodce, pojištění CK proti úpadku, DPH.

+ BONUS:

 • 5x polední snack (polévka a malý salát)
 • vstupní lékařská konzultace + 5 léč. procedur
 • použití županu + pokojové přezůvky
 • hotelový transfer Chateau Monty Spa Resort na Hlavní třídu a zpět ..5x denně
 • neomezený vstup do hotelového bazénu, římských lázní a fitness dle provozní doby
 • minerální pitnou kúru
 • Wifi v prostorách hotelu a na pokoji

V případě nevyužití bonusu, klient nemá nárok na finanční kompenzaci.

PŘÍPLATKY:

 • lázeňská taxa: dle platné městské vyhlášky + 50,- CZK/os./noc – platí se v recepci hotelu
 • velká léčebná kúra - 5 procedur navíc + 300,- CZK/os.
 • pokoj superior (nelze pokoj 1/1) + 750,- CZK /os./termín
 • jednolůžkový pokoj + 3.200,- CZK/os.
 • 5x oběd (3-chodové menu) + 1.900,- CZK

SLEVA:

 • děti do 5,99 let …. platí pouze paušální poplatek ve výši …. 3.600,- CZK/os. (pouze v případě ubytování se dvěmi dospělými na pokoji)
 • dítě 0 – 5,99 let na lůžku pouze s jednou dospělou osobou na pokoji, cena .. 6.600,- CZK/os.
 • třetí osoba na pokoji dospělý …. – 2.000,- CZK/os. z celkové ceny.
 • děti 0 – 17,99 let mají pobyt bez léčebných procedur a konzultace s lékařem, ale mají v ceně vstupy do bazénu.

NÁSTUPNÍ MÍSTA DO AUTOBUSU:

D) Frýdek-Místek, Havířov - dle dohody min. 6 osob, Ostrava-Svinov, Nový Jičín - dle dohody min. 6 osob, Hranice, Olomouc, Brno, Praha

INFORMACE O NÁSTUPNÍCH MÍSTECH:
 • Frýdek-Místek: vlakové nádraží poblíž podchodu
 • Havířov: vlakové nádraží ul. Železničářů (autobus. zastávka)
 • Ostrava-Svinov: parkoviště u vlakového nádraží (jižní podchod)
 • Nový Jičín: čerpací stanice LXM Group, autosalón Renault
 • Hranice: parkoviště před motorestem „Sparta“ ul. Zborovská
 • Olomouc: autobusová zastávka „Autobusové nádraží – podchod“ ul. Tovární
 • Brno: Parkoviště u autobus. zastávky „Mariánské náměstí“, Komárov
 • Praha: autobusové nádraží u východu z metra, Zličín

Napsat recenzi