+420 777 779 933
+420 558 655 649

Katalog zájezdů 2024

Autobusová doprava

Na základě toho si Vám dovolujeme nabídnout osobní autobusovou přepravu osob např. přepravu dětí na školní výlety, přepravu osob na jednodenní i vícedenní zájezdy, přepravu osob na dovolené, přepravu sportovců na soustředění...

Cestovní kancelář MLK-TOURS

Cestovní kancelář

Moře, termály, lázně 2024...

ČESKÁ REPUBLIKA – KARLOVY VARY
HOTELOVÝ SPA RESORT SANSSOUCI****

KARLOVY VARY nejznámější české lázně, proslavené nejteplejšími vřídelními prameny, účinnou lázeňskou léčbou, mezinárodním filmovým festivalem, výrobky sklárny Moser a porcelánky Thun, a bylinným likérem Becherovka (13. pramen). V Karlových Varech se nachází 5 architektonických skvostů - kolonád: Mlýnská, Sadová, Tržní, Zámecká, Vřídelní.

Symbolem a tepajícím srdcem Karlových Varů je Vřídlo u stejnojmenné kolonády, unikátní přírodní úkaz - gejzír horké minerální vody o 72 °C, tryskající z hlubin země do výšky až 12 m. Je hlavním zdrojem termální vody a CO2 pro vanové koupele. V prostoru kolonády je umístěno 5 kašen s vřídelní vodou k pitným kúrám. Minerální voda má blahodárný vliv na nemoci trávicího ústrojí, metabolické a pohybové ústrojí, oběhové nemoci, dýchací potíže. Složení termálně-minerální vody zastupují chloridy, hydrouhličitany, sírany a řada vzácných stopových prvků, celková mineralizace je 6,45 g/l vody.

K příjemným procházkám lákají lázeňské lesy, protkané více než 130 km cestiček a stezek. Cílem mohou být Goethova vyhlídka nebo symbol Karlových Varů – bronzová socha kamzíka na Jelením skoku i výletní areál Diana, dostupný lanovou dráhou z města nebo procházkou lesní stezkou. Rozhledna Diana Vám nabídne nádherný panoramatický výhled na celé lázeňské město, u rozhledny stojí unikátní Motýlí dům Papilonia s nejkrásnějšími motýly světa. V Karlových Varech můžete také navštívit Vánoční dům – Zámeček Doubí, plný krásných ozdob, andílků, stromečků, světýlek a vánočních dekorací s celoročním provozem.

Spa Resort Sanssouci****

zahrady zdraví, otevřela společnost Imperial Karlovy Vary v r. 2009 po rekonstrukci lázeňských domů Sanssouci, Švýcarský dvůr a Villy Mercedes, s vybudováním podzemního spojovacího koridoru pod všemi objekty. Vzdálenost od centra je 1 km.

Blue House a Green house (hotelová část Spa Resortu Sanssouci) poskytují pohodlné ubytování v moderně zařízených nekuřáckých pokojích. Hotelové služby ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnují mimo jiné wi-fi internet zdarma, volné vstupy do bazénu s vodními atrakcemi. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, satelitní TV, telefonem, wi-fi připojením, minibarem, bezpečnostní schránkou, župany, fénem. V příjemných interiérech restaurací Melody a Charleston se hosté stravují formou švédských stolů, K posezení u kávy a dezertu lákájí prostory a terasy Atrium lobby baru a Blues Café, kde se také konají společenské akce s hudbou a tancem. Hlavním léčebným produktem Zahrad zdraví je komplexní lázeňská péče s využitím karlovarských přírodních léčivých zdrojů, wellness programy a procedury, solná jeskyně, bazén s vodními atrakcemi a sauna v balneocentru Villy Mercedes (propojeno chodbou) kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika.

Poskytované léčebné procedury: cvičení v bazénu, fyzioterapie, galvanizace, hyperbarická komora, inhalace, minerální koupele, lokální kryoterapie, přístrojová lymfodrenáž, magnetoterapie, masáže klasické i podvodní, oxygenoterapie, parafango, parafínové zábaly, pelotherm, suchá CO2 lázeň, vodoléčba.

Nadstandartní procedury: masáž lávovými kameny, harmonizující koupele + zábaly, Kobido – japonská liftingová masáž obličeje, manuální lymfodrenáže, aromaterapeutické masáže, reflexní, thajské masáže, wellnessové zábaly.

AUTOBUSOVÉ LÉČEBNÉ ZÁJEZDY

Ceny v CZK/os.

V CENĚ JE ZAHRNUTO: doprava autobusem s klimatizací, 5 nocí v hotelu Spa Resort Sanssouci**** (dvoulůžkové pokoje), 5x polopenze (snídaně, večeře – bufetové stoly, včetně nápojů), po celou dobu služby průvodce, pojištění CK proti úpadku, DPH.

+ BONUS:

 • vstupní lékařská konzultace + 6 léč. procedur
 • použití županu + pokojové přezůvky
 • Jízdenka na autobus MHD č.2 po celou dobu pobytu (zastávka je u hotelu)
 • neomezený vstup do hotelového bazénu, sauny (finská a parní) + Whirlpool
 • minerální pitná kúra
 • rychlovarná konvice na pokoji nebo kávovar
 • Wifi v prostorách hotelu a na pokoji

V případě nevyužití bonusu, klient nemá nárok na finanční kompenzaci.

PŘÍPLATKY:

 • lázeňská taxa: dle platné městské vyhlášky + 50,- CZK/os./noc – platí se v recepci hotelu
 • velká léčebná kúra - 4 procedury navíc + 750,-CZK/os.
 • jednolůžkový pokoj + 2.500,- CZK/os.
 • domácí mazlíček + 2.900,-CZK

SLEVY:

 • děti do 5,99 let …. platí pouze paušální poplatek ve výši …. 3.100,-CZK/os. (pouze v případě ubytování se dvěmi dospělými na pokoji)
 • dítě 0 – 5,99 let na lůžku pouze s jednou dospělou osobu na pokoji, cena …4.600,- CZK/os.
 • třetí osoba na pokoji dospělý …. – 1.300,- Kč/os. z celkové ceny
 • Děti 0 – 14,99 let mají pobyt bez léčebných procedur a konzultace s lékařem, ale mají v ceně vstupy do bazénu.

NÁSTUPNÍ MÍSTA DO AUTOBUSU:

D) Frýdek-Místek, Havířov - dle dohody min. 6 osob, Ostrava-Svinov, Nový Jičín - dle dohody min. 6 osob, Hranice, Olomouc, Brno, Praha

INFORMACE O NÁSTUPNÍCH MÍSTECH:
 • Frýdek-Místek: vlakové nádraží poblíž podchodu
 • Havířov: vlakové nádraží ul. Železničářů (autobus. zastávka)
 • Ostrava-Svinov: parkoviště u vlakového nádraží (jižní podchod)
 • Nový Jičín: čerpací stanice LXM Group, autosalón Renault
 • Hranice: parkoviště před motorestem „Sparta“ ul. Zborovská
 • Olomouc: autobusová zastávka „Autobusové nádraží – podchod“ ul. Tovární
 • Brno: Parkoviště u autobus. zastávky „Mariánské náměstí“, Komárov
 • Praha: autobusové nádraží u východu z metra, Zličín

Napsat recenzi