JADRANSKÁ NOVINKA 2020

CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKA ***


CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKA CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKA CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKA CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKA

Ostrov KRK – největší chorvatský ostrov, pro vysoký počet hodin slunečního svitu ročně a mírné středomořské klima je nazývaný od starověku „zlatý ostrov - Insula Aurea“.

Punat – malé město (2 tis. obyv.), situované na východním pobřeží Puntarského zálivu na jižním pobřeží ostrova Krk, pouhých 8 km od města Krk. Krásné oblázkové a kamenité pláže, parky, bohatá vegetace, hotely, penziony, přístav Punat – pro všechny, kteří si užívají krásy chorvatského moře – sportovní a rekreační možnosti (plachtění, potápění, Podmořský pirátský park, vodní lyžování, windsurfing, tenis, plážový volejbal, paragliding, aquapark, minigolf), domácí jídlo nabízené v tavernách a restauracích a kulturní nabídka (zejména na ostrůvku Košljun) činí z Punatu vysoce oblíbené turistické středisko. Dopřát si můžete lodní výlety na ostrovy Košljun, Goli otok nebo do městeček Krk, Baška a Stará Baška. Punat má vlastní městskou pláž v Puntarska draga, která je vhodná pro děti i seniory s pozvolným přístupem k moři a ochrannými bariérami pro plavce. Nejlepší místo pro koupání s dětmi představuje pláž Debij v jihozápadní části Punatské zátoky - vlaje nad ní Modrá vlajka. Malý zalesněný ostrůvek Košljun, vzdálený pouze 750 m od Punatu, je proslulý františkánským klášterem, muzeem a barokním kostelem.


Hotel Omorika ***


disponuje nonstop recepcí, hotelovým sejfem, restaurací (snídaně + večeře formou bufetu), á la carte restaurací Bulin s terasou, caffe-bar, dětské hřiště, WI-FI připojení na recepci a na hotelové terase zdarma. Ubytování poskytuje ve dvoulůžkových pokojích nebo v rodinných pokojích (ložnice s francouzskou postelí a menší pokoj s patrovou postelí) se sprchou, WC, fénem, TV, chladničkou, telefonem, klimatizací. Hotel je obklopen přírodním prostředím, nachází se 200 m od pláže (nabízející lehátka a slunečníky) a od pobřežní promenády, centrum města je vzdáleno 500 m.


CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKA CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKA CHORVATSKO – OSTROV KRK – PUNAT - HOTEL OMORIKAČíslo zájezdu Termín Délka zájezdu Dospělí Přistýlka Dítě
0-5,99 let přistýlka
Dítě
6-14,99 let přistýlka
Pobyt počet nocí Nástupní místa Počet volných míst
1001 - zájezd obsazen29.08. – 07.09. 10 dnů 10.700,- 8.800,- 3.900,- 7.400,- 8 dnů 7 nocí E,D 0
Objednat zájezd č.100212.09. – 21.09. 10 dnů 9.900,- 8.200,- 3.800,- 6.900,- 8 dnů 7 nocí E,D 6


V ceně je zahrnuto: doprava klimatizovaným autobusem do Punatu / hotel Omorika *** a zpět, 7x ubytování - 1/2 pokoje v hotelu OMORIKA*** s oknem) + 7x polopenze *TOP STRAVA* (snídaně+večeře - formou švédského stolu, neomezená konzumace nápojů po dobu stravy v hotelové jídelně u snídaně), po celou dobu služby průvodce, pojištění léčebných výloh + zákonné pojištění a pojištění proti úpadku CK, DPH.


BONUS ZAHRNUTÝ DO CELKOVÉ CENY (v celkové hodnotě 2.300,-CZK):


Příplatky:

Sleva:


NÁSTUPNÍ MÍSTA DO AUTOBUSU:
D) Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Brno, Břeclav, Bratislava
E) Frýdek-Místek, Ostrava, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Žilina, Bratislava

Fotogalerie

Informace o nástupních místech:

Frýdek-Místek .... vlakové nádraží poblíž podchodu

Havířov .... vlakové nádraží ul. Železničářů (autobus. zastávka)

Ostrava Svinov .... parkoviště u vlakového nádraží (jižní podchod)

Nový Jičín .... čerpací stanice LXM Group, autosalón Renault

Hranice .... parkoviště před motorestem „Sparta“ ul. Zborovská

Olomouc .... autobusová zastávka „Autobusové nádraží – podchod“ ul. Tovární

Brno .... Parkoviště u autobus. zastávky „Mariánské náměstí“, Komárov

Karviná .... parkoviště Univerzitní náměstí

Český Těšín .... autobusové nádraží

Třinec .... autobusová zastávka Terasa Konečná, ul. Lidická, Lyžbice

Jablunkov .... autobusové nádraží

Břeclav, Žilina, Bratislava .... dle telef. dohody s CK

(c) copyright 2010 Marián Klabník - MLK-Tours, všechna práva vyhrazena | Manolodesign s.r.o.