ČESKÁ REPUBLIKA – MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – NOVINKA ROKU 2017

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – nejmladší západočeské lázně se rozprostírají v širokém lesnatém údolí. Mají skvělou tradici v léčbě nemocí trávicího, dýchacího, pohybového, oběhového a močového ústrojí, metabolických, gynekologických onemocnění. Jsou proslulé bohatstvím minerálních vod – studené prameny na pitnou kúru, ohřáté na teplotu 34 °C na revitalizující uhličité koupele, vzácný Mariin plyn na léčbu pomocí suchých plynových koupelí a plynových injekcí ke zmírnění bolestivosti. Dalším místním přírodním zdrojem je rašelina, používaná k obkladům a zábalům. Masáže, rehabilitace, elektroterapie, hydroterapie, inhalace, lymfatické masáže, oxygenoterapie, parafínové ošetření rukou, solux, lokální kryoterapie, Shiatzu masáže, akupunktura – tyto i mnohé další procedury se zde nabízí. Milovníci přírody ocení kilometry upravených lesních cest a stezek po okolních lesech a parcích od jednotlivých minerálních pramenů přes rozhledny, útulné kavárničky, výběh daňků aj. Pro kulturní nadšence se nabízí hudební vystoupení, taneční večery, výstavy obrazů či přednášky o léčení, programy Zpívající fontány včetně večerních projekcí s barevným osvětlením (v provozu od května do října).HOTEL SVOBODA


HOTEL SVOBODA HOTEL SVOBODA


Lázeňský hotelový komplex Svoboda*** se skládá ze 3 budov /Svoboda, Margareta, Palladio/, které byly zrekonstruovány a jsou propojeny krytou prosklenou promenádou, umožňující tak využívat všechny služby včetně minerálních koupelí pod jednou střechou.Tento lázeňský klenot s krásným historickým exteriérem se nachází v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou i centra města. Krásné jsou procházky v blízkosti hotelu k pavilonu Lesního pramene s promenádou, navazující na areál Geologického parku. Hotel potěší novým interiérem, zmodernizovanou vstupní halou s recepcí a lobby barem. Komplexní lázeňská léčba probíhá v dependanci Palladio. Pro hotelové hosty je k dispozici vlastní minerální pramen.


Ubytování: 127 pokojů s vanou nebo sprchou, TV, minibarem, telefonem, bezplatným WI-FI připojením, společenská místnost s TV, knihovnou, billiardem dětským koutkem.


Strava: snídaně a večeře formou bohatého bufetu, oběd (za příplatek) servírovaný (výběr z 3-4 menu + salátový bufet). Stravování je ve stylové hotelové restauraci Carlton s českou i mezinárodní kuchyní, a také s dietním menu.
HOTEL SVOBODA HOTEL SVOBODA


AUTOBUSOVÉ LÉČEBNÉ ZÁJEZDY

Ceny v CZK/os.
číslo zájezdu Termín Dospělí Děti 6-12 let Nástupní místa Počet volných míst
17801 26.03. – 01.04. 8.250,- 5.150,- EVyprodáno
17802 02.04. – 08.04. 8.350,- 5.150,- EVyprodáno
17803 09.04. – 15.04. 8.350,- 5.150,- EVyprodáno
17804 05.11. – 11.11. 8.250,- 5.150,- EVyprodáno
17805 12.11. – 18.11. 8.150,- 5.150,- EVyprodáno


Cena zahrnuje: doprava autobusem s klimatizací, 6x ubytování v hotelu Svoboda *** (dvoulůžkové pokoje), 6x polopenzi (snídaně - švédský stůl - včetně nápojů, večeře – bufetové stoly/švédský stůl), pojištění CK proti úpadku, DPH


HOTEL SVOBODA HOTEL SVOBODA HOTEL SVOBODA

+ léčebný program, který obsahuje:
- vstupní lékařskou konzultaci + 10 léč. procedur
- minerální pitnou kúruPříplatky:Slevy:HOTEL SVOBODA HOTEL SVOBODA


INFORMACE PRO AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY:
Trasa autobusu:
E) Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Brno, Praha (svoz mikrobusem k autobusu max. 6-8 osob Třinec, Český Těšín)

Nástupní místo pro skupiny (nad 20 osob) dle domluvy.

CHATEAU MONTY SPA RESORT****

je mariánskolázeňskou dominantou, nacházející se v klidném přírodním prostředí, obklopen krásným lesoparkem. Interiér hotelu je vybaven v nádherném secesním stylu. K dispozici jsou 3 restaurace: stylová Diana s nabídkou zámeckých specialit mezinárodní kuchyně, Kolonáda a Montgomery s nabídkou specialit mezinárodní i české moderní gastronomie, Lobby bar s lahodnou kávou a domácími dezerty a v letních měsících také s posezením na terase a panoramatickým výhledem na Mariánské Lázně.

Celková kapacita hotelu je 104 pokojů, všechny splňují vysoký standard komfortu a pohodlí. Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, LCD TV-SAT, trezorem, minibarem, WI-FI připojením, župany. Poklidnou oázu pro tělesnou i duševní svěžest naleznete ve SPA Chateau Monty, kde se můžete nechat hýčkat zážitkovými bylinkovými terapiemi, kosmetickým ošetřením, relaxovat v bazénu se slanou vodou, v římských lázních, whirlpoolu, sauně. Pro aktivní odpočinek poslouží fitness.


CHATEAU MONTY SPA RESORT**** CHATEAU MONTY SPA RESORT****

Strava: snídaně a večeře formou bufetu, oběd (za příplatek) – servírovaný, polévka, hlavní chod s výběrem ze 3 menu, dezert)

AUTOBUSOVÉ LÉČEBNÉ ZÁJEZDY

Ceny v CZK/os.
číslo zájezdu Termín Dospělí Děti 6-12 let Nástupní místa Počet volných míst
17811 23.04. – 29.04. 9.080,- 5.550,- EVyprodáno
17812 07.05. – 13.05. 9.180,- 5.650,- EVyprodáno
17813 25.06. – 01.07. 9.580,- 5.750,- EVyprodáno
17814 24.09. – 30.09. 9.080,- 5.550,- E13


V ceně je zahrnuto:

doprava autobusem s klimatizací, 6x ubytování v hotelu Monty **** (dvoulůžkové pokoje), 6x polopenze (snídaně - švédský stůl - včetně nápojů, večeře – bufetové stoly/švédský stůl), pojištění CK proti úpadku, DPH,

+ léčebný program, který obsahuje:


CHATEAU MONTY SPA RESORT**** CHATEAU MONTY SPA RESORT****

+ BONUS


Příplatky:


CHATEAU MONTY SPA RESORT**** CHATEAU MONTY SPA RESORT**** CHATEAU MONTY SPA RESORT****

Slevy:


CHATEAU MONTY SPA RESORT**** CHATEAU MONTY SPA RESORT****INFORMACE PRO AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY:
Trasa autobusu:
E) Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Brno, Praha (svoz mikrobusem k autobusu max. 6-8 osob Třinec, Český Těšín)

Nástupní místo pro skupiny (nad 20 osob) dle domluvy.
(c) copyright 2010 Marián Klabník - MLK-Tours, všechna práva vyhrazena | Webdesign | ManoloDesign