Proč jet s MLK-TOURS do Konstantinových lázní?

 • Malebné lázně v srdci západních Čech.
 • Výborná strava, příjemné ubytování s bazénem.
 • Nejlepší léčebná kúra.
 • Reference

  „Tento zájezd splnil naše očekávání, naše churavá těla dostaly opět to co potřebovaly.
  Děkujeme odjíždíme plné sil !“

  Robky z Rožnova

 • Reference

  „Od doby co jsme nastoupili do autobusu a odjížděli z F-M až do doby, než jsme zase po týdnu vystoupili na stejném místě, to prostě nemělo chybu.“

  Petříkovi z Frýdku

 • Reference

  „Měli jsme strach z té dálky, ale musíme říct, že cesta byla pohodová a navíc máte pane Klabník velmi pohodlné autobusy, po příjezdu jen samé klady a v pondělní bonus s číšníky v kamizolkách .. úžasné.
  Ubytování a strava velmi dobrá, procedury včetně wellness super a navíc solná jeskyně díky moc
  Budeme se těšit na příští zájezdy“

  Voznicovi, Kelč

 • Reference

  „Telegraficky email 3/10 2015
  Pane Klabník jste zlatíčko děkujeme, že opět máte Konstantinovy lázně pro rok 2016, zamilovali jsme si je.
  Jedem opět “

  manželé Hamerští z Brna


Česká republika – KONSTANTINOVY LÁZNĚ

Konstantinovy Lázněleží uprostřed rozlehlé, panensky čisté přírody, pouhých 40 km severozápadně od Plzně. Vzhledem k neposkvrněné krajině, čistému vzduchu i rodinné atmosféře, se staly vyhledávanou destinací k odpočinku nejen pro lázeňské hosty. Od doby svého vzniku se staly nejlepšími klimatickými lázněmi v ČR.
Lázeňské služby jsou zde zaměřeny především na prevenci a léčení kardiovaskulárních chorob, nemoci oběhového systému i pohybového ústrojí. Hlavní léčebné metody v Konstantinových Lázních jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů – minerální uhličité vody, která se ohřívá na teplotu 33 – 34 st. C a používá se k uhličitým koupelím. Je čerpána z hloubky 40 m s vydatností 120 – 150 l za minutu při teplotě 9,9 st. C a má nejvyšší obsah oxidu uhličitého v celé České republice.
Při ohřevu minerální vody se jímá přírodní zřídelní oxid uhličitý a aplikuje se ve formě podkožních plynových injekcí. Mezi další léčebné procedury se řadí: suché uhličité koupele, vířivé koupele, střídavé koupele nohou, inhalace, parafínové zábaly, klasické masáže, reflexní masáže, podvodní masáže, individuální i skupinová cvičení, manuální lymfodrenáže, oxygenoterapie, biolampa, čtyřkomorové lázně, horské slunce, krátkovlná diatermie, Trabertovy proudy, phyaction.
Jako doplněk k léčbě slouží Solná jeskyně a severská chůze s holemi (Nordic Walking). Okolí lázní je protkáno značenými cyklotrasami, pěšími turistickými trasami i naučnými stezkami.
Pitná kúra – Prusíkův pramen je k dispozici v proskleném hlavním pitném pavilonu, dále v původním malém pitném altánku a v přízemí hlavní lázeňské budovy Prusík, ve které se zároveň poskytují léčebné procedury.
Nové Wellness Spa centrum Konstantin, otevřené v polovině r. 2010 významně rozšířilo nabídku lázeňských služeb o bazén s vířivkami, Kneipovy chodníčky a sauny: finskou i aroma, parní lázeň, relaxační koupele a zábaly, konopné a uvolňující masáže, aroma masáže, smyslové masáže a zábaly, fitness (relaxační koupele, zábaly a masáže za poplatek).


Hotel FLÓRA Hotel FLÓRA

Lázeňský hotel Jirásek***

poskytuje ubytování ve 28 pokojích, které jsou převážně dvoulůžkové, z nichž část má balkóny, dále je vybaven recepcí s možností zakoupení dárkových předmětů, časopisů a novin. K dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén. Hotel má bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým wi-fi připojením. Počítač s pevným připojením na internet naleznete vedle recepce. Pro hosty tohoto hotelu je zajištěno stravování přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem, rádiem.

Hotel FLÓRA Hotel FLÓRA
AUTOBUSOVÉ LÉČEBNÉ ZÁJEZDY

Ceny v CZK/os.
Číslo zájezdu Termín Dospělí Děti 4-12,99 let Nástupní místa Počet volných míst
Objednat zájezd č.16801 13.3.-19.3. 5900,- 3800,- EVyprodáno
Objednat zájezd č.16802 8.5.-14.5. 6400,- 4200,- EVyprodáno
Objednat zájezd č.16803 22.5.-28.5. 6500,- 4200,- EVyprodáno
Objednat zájezd č.16804 19.6.-25.6. 7300,- 4600,- EVyprodáno
Objednat zájezd č.16805 24.7.-30.7. 7300,- 4600,- EVyprodáno
Objednat zájezd č.16806 31.7.-6.8. 7300,- 4600,- EVyprodáno
Objednat zájezd č.16807 18.9.-24.9. 6500,- 4200,- EVyprodáno
Objednat zájezd č.16808 6.11.-12.11. 5900,- 3800,- E12

Hotel FLÓRA


V ceně je zahrnuto: doprava autobusem s klimatizací, 6x ubytování v hotelu Jirásek *** (dvoulůžkové pokoje), 6x polopenzi (snídaně - švédský stůl - včetně nápojů, večeře – výběr ze tří menu), využívání krytého bazénu v hotelu Jirásek, průvodce, pojištění CK proti úpadku, DPH.


+ BONUS… v rámci jedné z večeří – „ZVĚŘINOVÉ HODY“ (3-chodové menu + 0,5 l piva nebo 0,2 l vína nebo 0,3 l. nealko nápoje)

Příplatky:

Slevy:


Hotel FLÓRA Hotel FLÓRA Hotel FLÓRA


INFORMACE PRO AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY – NÁSTUPNÍ MÍSTA DO AUTOBUSU (trasa autobusu):
Nástupní místo pro skupiny (nad 20 osob) POdle domluvy
E)Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Brno, Praha (svoz mikrobusem k autobusu max. 6 osob Třinec, Český Těšín)

(c) copyright 2010 Marián Klabník - MLK-Tours, všechna práva vyhrazena |